Золоті правила школи
1. Організація освітнього процесу в школі є регламентованою згідно учбового плану (зміст учбової програми розподіляється згідно до учбових курсів і дисциплін, а також років навчання), а також розкладу, що самостійно розробляються і затверджуються школою.
2. Педагогічні працівники школи мають право вільно обирати та використовувати освітньо-виховні методики, навчальні посібники і матеріали, іншу навчально-методичну літературу, а також сучасні методи контролю та оцінки навчально-пізнавальної діяльності учнів.
3. Школа має право залучати спеціалістів з відповідною освітою до учбової діяльності з метою надання додатково оплачуваних освітніх послуг, серед яких: а) консультації логопеда та психолога; б) підготовчі курси для вступу в середні та вищі учбові заклади; в) курси з вивчення іноземних мов тощо. Школа також має право створювати студії, групи, секції, що працюють згідно програм додаткової освіти дітей. З метою розвитку та удосконалення навчально-виховного процесу школа залишає за собою право змінювати педагогів протягом навчального року.
4. Школа гарантує проведення занять згідно учбової програми протягом 36 навчальних тижнів на рік. Школа гарантує надання всіх навчальних посібників, необхідних для опанування навчальної програми. Тривалість занять у молодшій, середній та старшій школі складає 45 хвилин. Розклад занять передбачає перерви для харчування школярів.
5. Протягом навчального року школа залишає за собою право вносити зміни в навчальну програму та шкільні правила, а також зобов’язується завчасно повідомляти про це учнів і батьків.
6. Школа зобов’язується інформувати батьків про всі зміни у розкладі занять, шкільні новини, а також відсилати електронний щоденник учня на персональну електронну скриньку. Школа не несе відповідальності за непорозуміння, що сталися через непоінформованість батьків, які вчасно не перевіряють електронну пошту.
7. Школа не несе відповідальності за дітей, що очікують батьків після занять, за учнів старшої школи, які покинули приміщення школи без дозволу батьків чи адміністрації, а також за речі, втрачені чи забуті учнями або батьками.